StarСard та партнери запрошують студентів до участі в конкурсі

StarСard та партнери запрошують студентів до участі в конкурсі. Призери і учасники отримають винагороди і заохочувальні призи.

Для студентів НН ВПІ до загальних умов, які наведені ТУТ, потрібно виконати ще такі:

🔸 макет має рекламувати заклад вищої освіти (ЗВО) (НН ВПІ чи кафедру, чи КПІ, також це може бути макет присвячений питанням вступу до НН ВПІ, профорієнтаційній роботі тощо). На макеті має бути лого, реальні контакти ЗВО, посилання на сторінки в соц. мережах тощо + інші елементи, сюжети, створені власноруч.

🔸 перемогу здобудуть ті учасники, роботи яких наберуть найбільше вподобань.

🔸розроблені макети подаються через дану ФОРМУ, а також прохання їх дублювати з e-mail, який конкурсант зазначає в реєстраційній формі (https://dm.sociometer.biz/…/70bdb2b8…/players/create), на zolotuhina.ekaterina@lll.kpi.ua із зазначенням ПІБ і групи конкурсанта.

🔸29.02. о 13:30 організатори запрошують всіх охочих на вебінар, присвячений вимогам проведення конкурсу.

Посилання на підключення буде опубліковане в день зустрічі.