Наукова робота студентів

На базі кафедр репрографії і ТПВ другий рік поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» (Наказ МОН України № 1271 від 4 жовтня 2019 року). Результати наукових робіт студентів, що отримали найвищі бали та зайняли призові місця в конкурсі, згідно рішень конкурсної комісії, були представлені на підсекції XVIII Міжнародної науково-технічної конференції студентів та аспірантів «Друкарство молоде 2019 та 2020». На конкурс були подані понад 20 наукових робіт студентів із закладів вищої освіти міст Києва, Харкова та Львова.
 
Студенти кафедри приймають активну участь в різноманітних конкурсах студентських наукових робіт. Зокрема за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія ХХІ» де 8 студентів ВПІ здобули відзнаки, серед яких і студенти кафедри репрографії:
— I ступеня (робота «Технологічний процес створення ефектів доповненої реальності в електронних мультимедійних додатках» студентки Бояркіної JI. Е. виконана під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної К. І.);
— II ступеня (робота «Дизайн-студія анімованих роликів з експериментальним оцінюванням впливу параметрів на продуктивність процесів» студентки Ходаківської Т. В. та робота «Проморолик для студії розробки авторських ілюстрацій «Stella Sun Studio» з деталізацією процесу оброблення відеофрагментів» студентки Марчук І. В. виконані під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної К. І.; робота «Дослідження технології розроблення інтерактивних елементів для забезпечення кросплатформенності мультимедійних видань» студентки Єфіменко І. М. виконана під керівництвом к.т.н., доцента Скиби В.М.);
— III ступеня (робота «Мультимедійне видання Даніела Кіза «Цветы для Элджернона»» студентки Метліної К. С. та робота «Мультимедійне видання Зоряни Івченко «Пиццы и откртытые пироги» з детальним розробленням gif-анімації» студентки Кислової К. А. виконаних під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної К. І.

Аспірантка Горова Т. В. за наукову роботу на тему: «Обработка аудиоинформации для введения в состав дистанционных курсов с моделированием технологического процесса», що виконана під керівництвом к.т.н., доцента кафедри репрографії Хохлової Р. А. здобула почесний диплом І ступеня у Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та здобувачів в області прінттехнологій та медіакомунікацій 2019 року, що проводився Білоруським державним технологічним університетом (м. Мінськ, Білорусь).
 
На Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан» подані роботи дві роботи студентів Губій А. О. та Головань К І. Студентка Головань К І. одержала диплом ІІІ ступеня за номінацією «Технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки», Наказ МОНУ № 1359 від 31.10.2019 р. Про підсумки ХІV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії.

 
Також, студенти приймали участь у всеукраїнських олімпіадах:

— Олександр Гуров зайняв призове місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва»;

— студент Бардовський Богдан одержав диплом ІІ ступеня і став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», що проходила у Луцькому національному університеті.