Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія

Запрошуємо здібну молодь — бакалаврів, магістрантів до участі у першому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія.

Конкурсна комісія розгладатиме наукові роботи, що є пошуковими за своїм характером та мають наукове й прикладне значення, у відповідності до вимог «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», що затверджено МОН України від 18.04.2017 р. № 605.

Завершені конкурсні роботи необхідно подати у секретаріат не пізніше 5 травня, та надіслати на електронну пошту r_stepanets@ukr.net.

Додаткова інформація за тел 097-7676463

Положення про проведення конкурсу