Розклад додаткової сесії для студентів заочної форми навчання 3 (МВ-зп11) і 4 курсів

Для студентів заочної форми навчання 3 (МВ-зп11) і 4 курсів з 08 квітня 2024 р розпочнеться додаткова сесія. Ознайомтесь з графіком перескладань.

Нагадування студентам, які не склали сесію за основною відомістю:

🔶У випадку, якщо здобувач був допущений до заходів семестрового контролю, але не з’явився на них (у відомості стоїть відмітка «не з’явився») або за результатами їх проходження отримав оцінку «незадовільно», у нього виникає академічна заборгованість.

В цьому випадку здобувач допускається до заходів з ліквідації академічної заборгованості без отримання дозволу випускової кафедри.

🔶У випадку, якщо здобувач не був допущений до заходів семестрового контролю (у відомості стоїть оцінка «не допущено»), у нього виникає академічна заборгованість і рішення щодо можливості її ліквідації приймається випусковою кафедрою, де навчається здобувач.

Розклад додаткової сесії

ГрупаДисципліна /кредитний модульВикладач1-ша перездача(дата, час)ІІ-га перездача(дата, час)
МВ-з01Основи 3D анімації (зал) Хмілярчук О. І.09.04.202414:1513.04.202410:00