ВСТУП – БАКАЛАВРАТ (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ АБО СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Вступ здійснюється на спеціальність 186 Видавництво та поліграфія, яка формує у студентів знання в галузі видавничо-поліграфічних технологій, процесів виготовлення видань на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки. Випускники спеціальності «Видавництво та поліграфія» керують сучасними процесами виготовлення різноманітних видань, удосконалюють класичні, цифрові та спеціальні види друку, працюють над підвищенням якості поліграфічного виконання друкованих видань, розробляють та впроваджують електронні, мультимедійні, інтерактивні інформаційні продукти на базі новітнього програмного забезпечення, вивчають ключові аспекти вебдизайну.

Основний фокус освітньої програми “Технології друкованих і електроних видань” направлений на підготовку конкуренто спроможних фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі і практичні проблеми у сфері видавництва та поліграфії.

Даний рівень освіти дасть можливість студентам опанувати процеси розроблення й проектування технологічних процесів, конструювання, та підготовки до виробництва друкованих і електронних видань, паковань, мультимедійних інформаційних продуктів, комбінованих видань; оброблення текстової, графічної, звукової, відео- та іншої мультимедійної інформації; отримати необхідні навички із апаратно-програмного забезпечення видавництва та поліграфії.

Наші випускники можуть працювати інженерами-технологами друкованих та електронних видань, графічними дизайнерами, дизайнерами мультимедійного контенту, дизайнерами поліграфічної продукції, а при обранні відповідної вільної траєкторії навчання – вебдизайнерами.

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни.  Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у спеціальному розділі.

Увага! Цьогоріч для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб достатньо мотиваційного листа!


Ключові дати

Освітня програма

Результати НМТ / ЗНО

Вартість навчання

Перелік документів для вступу

Подання оригіналів документів

Правила прийому та інші документи

Відбіркова комісія



Сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Сайт Видавничо-поліграфічного інституту