Вітаємо з успішним захистом дипломних проєктів бакалаврів видавництва та поліграфії!

На кафедрі репрографії впродовж 17-19 червня 2020 року тривали захисти дипломних проєктів на здобуття ступеня бакалавра зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія студентів груп МВ-61 та МВ-зп71 дистанційно в режимі відеоконференцій Zoom.

Студенти звітували свої проєкти з демонстрацією інженерних рішень, які вони втілили в реальні видання.
Блок-схеми технологічних процесів з визначенням рівня автоматизації, комп’ютеризації, коефіцієнта технологічності системи, діаграми вибору обладнання і комплектуючих, апаратно-програмних засобів, матеріалів, розроблення конструкції видань — все це засвідчило високий рівень підготовки фахівців видавничо-поліграфічного виробництва.
Доповідь за результатами дипломного проєктування передбачала також демонстрацію оригінал-макету видання, друкованого аналога або електронного видання.

Тематика проєктів різноманітна — від обрання видання-взірця і його вдосконалення до створення абсолютно нового оригінального електронного, друкованого, в тому числі паковання.

Приміром розроблення електронних додатків для оригінальних видань і вже існуючих. Так Богдан Бардовський виконав проєкт оригінального мультимедійного додатоку для дітей з детальним розробленням програмного коду і продемонстрував його реалізацію наочно.

01

02

03

Софія Бондар виконала диплом на тему «Видання Марка Лівіна «Рікі та дороги» з деталізацією процесу виготовлення брошури для батьків». Під час захисту було продемонстровано і додаток і друковане видання.

04

05

Катерина Горбачова розробила оригінальний проєкт на тему «Інтерактивне презентаційне видання Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського з деталізацією створення ілюстрацій». Видання в стилі коміксів характеризує динамічність змін, які відбуваються нині і буде цікаве молоді.

06

Світлана Мельниченко виконала дипломний проєкт на тему «Видання «Правила поведінки для малюків» з детальним розробленням інтерактивного електронного додатку» з оригінальним додатком.

07

08

09

Катерина Кушнір виконала проєкт на тему «Мультимедійний додаток за мотивами книжки Стівена Кінга «Воно» з детальним розробленням дизайну та анімації» та продемонструвала додаток.

10

11

Свої проєкти продемонстрували Анна Андрійчук, Олександр Даніч, Юлія Клименко, Анастасія Куліш, Арсеній Коленченко, Крістіна Єрмакова, Анастасія Колісецька, Євгеній Ткаченко, Юлія Філатова, Олександра Борисенко, Юлія Осадчук, Вікторія Рогоцька, Ігор Удовика.
Приміром, проєкт Юлії Філатової присвячено розробленню картонного паковання для сушених фруктів з детальним розробленням дизайну.

12

Вітаємо наших студентів з успішним захистом дипломних проєктів і здобуттям ступеня бакалавра! Захист засвідчив головне — розуміння поставлених завдань і наявність знань та вмінь для їх вирішення. А це і є інтегральна компетентність першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за визначенням Національної рамки кваліфікацій — здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми професійної діяльності видавництва та поліграфії або у процесі навчання, що передбачає застосування теорій і методів технічних, природничих, гуманітарних, соціальних наук і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Бажаємо нашим випускникам втілення омріяних сподівань, надій, бажань і реалізації розроблених проєктів! Зичимо всім успіхів, наснаги і здоров’я!

Голова екзаменаційної комісії,
професор Олена Величко