День відкритих дверей ВПІ

Минулої суботи [18.11.17] в рамках Дня відкритих дверей ВПІ пройшла зустріч майбутніх вступників з викладачами та студентами Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».
Потенційні вступник були ознайомлені з особливостями навчального процесу на різних спеціалізаціях інституту, міжнародного стажування студентів та із студентським життям поза навчанням.

Крім цього було проведено цікаві майстер-класи з 3D-друку та художньої композиції, на яких майбутні студенти змогли відчути творчу атмосферу та переваги навчання у Видавничо-поліграфічному інституті.
Також Детальне ознайомлення зі студентськими роботами надало змогу одержати унікальну інформацію щодо вибору майбутньої професії.
В цілому вступники змогли переконатись, що ґрунтовна практична підготовка майбутніх фахівців, яку здійснює ВПІ, відкриває широкі можливості щодо реалізації своїх перспектив з працевлаштування та побудови успішної кар’єри.

D m