1308.20
Сьогодні розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети (https://ez.osvitavsim.org.ua/) та триватиме до  18.00 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайтах ЄДЕБО (https://vstup.edbo.gov.ua/) або Вступ.ОСВІТА.UA (https://vstup.osvita.ua/). Планується, що інформація оновлюватиметься щодоби.

Детальна інформація міститься за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/13-serpnya-startuye-podannya-elektronnih-zayav-dlya-vstupu-na-bakalavra-ta-naskriznogo-magistra

З роз’ясненнями поширених питань щодо вступу можливо ознайомитися на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://pk.kpi.ua/faq/)