1911.19
Вітаємо з перемогою у конкурсі «Золотий каштан»!

12 листопада 2019 р. в Національному університеті харчових технологій (м. Київ), відбулася конференція, присвячена результатам конкурсу наукових студентських робіт з проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан».

Конкурс щорічний, проводиться Клубом пакувальників у два етапи. Перший – у червні-вересні в профільних ЗВО, а другий в середині жовтня у Клубі пакувальників, де шановними членами журі розглядаються наукові роботи та визначаються переможці.

Перелік переможців ХІV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії. затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1359 від 31.10.2019 р.
Цього року перемогу у конкурсі, почесну медаль та диплом ІІІ ступеня здобула студентка Видавничо-поліграфічного інституту Головань Катерина Ігорівна у номінації «Технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки».

Вероніка Валеріївна Халайджі, директор ІАЦ «Упаковка», Головань Катерина,
студентка кафедри репрографії ВПІ та Сергій Іванович Блаженко, директор ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого

Номінована наукова робота під девізом «Неоціненний вклад у пакувальну індустрію» виконана на кафедрі репрографії під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної Катерина Ігорівни.

Вітаємо із перемогою!

Члени Клубу пакувальників, переможці, їх наукові керівники та гості конференції