1911.19
Вітаємо з перемогою у конкурсі «Золотий каштан»!
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

12 листопада 2019 р. в Національному університеті харчових технологій (м. Київ), відбулася конференція, присвячена результатам конкурсу наукових студентських робіт з проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан».

Конкурс щорічний, проводиться Клубом пакувальників у два етапи. Перший – у червні-вересні в профільних ЗВО, а другий в середині жовтня у Клубі пакувальників, де шановними членами журі розглядаються наукові роботи та визначаються переможці.

Перелік переможців ХІV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії. затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1359 від 31.10.2019 р.
Цього року перемогу у конкурсі, почесну медаль та диплом ІІІ ступеня здобула студентка Видавничо-поліграфічного інституту Головань Катерина Ігорівна у номінації «Технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки».

1

Вероніка Валеріївна Халайджі, директор ІАЦ «Упаковка», Головань Катерина,
студентка кафедри репрографії ВПІ та Сергій Іванович Блаженко, директор ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого

Номінована наукова робота під девізом «Неоціненний вклад у пакувальну індустрію» виконана на кафедрі репрографії під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної Катерина Ігорівни.

Вітаємо із перемогою!

2

Члени Клубу пакувальників, переможці, їх наукові керівники та гості конференції