Шоста Всеукраїнська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» відбулася!

15 травня 2019 року, у Видавничо-поліграфічному інституті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася шоста Всеукраїнська студентська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва».

Традиційно олімпіаду відкрив Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Петро Олексійович Киричок.

Приємно, що до участі у змаганнях долучаються учасники з різних регіонів України і їх кількість поступово зростає. Вже шостий рік поспіль у Олімпіаді беруть участь студенти з провідних вищих навчальних закладів України. Зокрема, студенти з ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, з Української Академії Друкарства (УАД, Львів), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця (ХНЕУ), Національного Авіаційного Університету (НАУ, Київ).

IMG_4655

Олімпіада складалася з двох турів — теоретичного та практичного. Оцінювання виконаних студентами завдань та визначення переможців здійснювало журі у складі представників видавничо-поліграфічної галузі і професорсько-викладацького колективу навчальних закладів. Рішення журі було одностайним.

Перше місце — студентка ХНЕУ ім. Семена Кузнеця Ярослава Гавленко, друге місце розподілили між собою Богдан Канєвський (КПІ ім. І. Сікорського) та Наталя Корнієць (ХНУРЕ), на третьому місціОлександр Гуров, Марія Клішина (КПІ ім. І. Сікорського) та Валентина Рябоконь (НАУ).

Голова журі, професор Величко Олена Михайлівна привітала переможців та вручила подарунки від партнерів Олімпіади — журналу PrintPlus та друкарні «Вольф».

Вітаємо переможців і всіх учасників Олімпіади!