Матеріали науково-практичного семінару «СУЧАСНЕ РЕПРОДУКУВАННЯ: ІНЖЕНІРІНГ, МОДЕЛЮВАННЯ, МУЛЬТИ- ТА КРОСМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

24 жовтня 2018 року у стінах Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся  Науково-практичний семінар “Сучасне репродукування: інжиніринг, моделювання, мульти- та кросмедійні технології”.

Учасниками якого стали представники галузі, науковці, аспіранти та студенти. У роботі семінару прийняли участь провідні навчальні заклади та підприємства галузі, серед яких Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ, Україна), Українська академія друкарства (УАД, Львів, Україна), Національний авіаційний університет (НАУ, Київ, Україна), Інститут папірництва і поліграфії Лодзької Політехніки (Лодзь, Польща), Товариство з обмеженою відповідальністю MacHOUSE (Київ, Україна).

unnamed (1)

unnamed (2)

Основними методами роботи семінару були виступи доповідачів за результатами їх наукової роботи та презентація практичних аспектів впровадження сучасних технологій безпосередньо у реальних виробничих умовах. Особливо дискусійно протікали обговорення наукових напрацювань молодих вчених та, вже традиційно, студентами було особливо поцінована передача практичного досвіду фахівцями-виробничниками.

unnamed (3)

Із самим збірником тез доповідей в електронному вигляді можна ознайомитись тут.

Колектив кафедри репрографії КПІ ім. Ігоря Сікорського щиро вдячний колегам і партнерам за цікаву й плідну роботу!