Результати проведення 5-ї Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва»

17 травня 2018 року, у Видавничо-поліграфічному інституті КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася п’ята Всеукраїнська студентська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва».

Проведення Олімпіади дозволяє системно вдосконалювати навчальний процес, активізувати навчально-пізнавальну діяльність студентів та сприяє виявленню здібної молоді, здатної оперативно професійно вирішувати складні проектувальні завдання.

Приємно, що до участі у змаганнях долучаються учасники з різних регіонів України і їх кількість поступово зростає. Вже п’ятий рік поспіль у Олімпіаді беруть участь студенти з провідних вищих навчальних закладів України. Зокрема, студенти 4-х курсів з ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2-5-х курсів — з Української Академії Друкарства (УАД, Львів), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця (ХНЕУ), Національного Авіаційного Університету (НАУ, Київ).

IMG_3957

Традиційно в завданнях Олімпіади передбачено виконання теоретичного та практичного завдань. Оцінювання виконаних студентами завдань та визначення переможців здійснювало журі у складі представників видавничо-поліграфічної галузі і професорсько-викладацького колективу навчальних закладів. Рішення журі було одностайним.

Перше місце — студентка УАД Марта Тлумак, друге місце розподілили між собою Діана Міфтахова (НАУ) та Анаcтасія Бондар (ХНЕУ ім. Семена Кузнеця), на третьому місціАнастасія Довгань (КПІ ім. І. Сікорського) та Анна Бойко (ХНУРЕ).

IMG_3990

Голова журі, професор Величко Олена Михайлівна привітала переможців та вручила подарунки від партнерів Олімпіади.

IMG_3991

Вітаємо переможців і всіх учасників Олімпіади!