Пам’яті колеги Мартинюка Володимира Трохимовича

МАРТИНЮК ВОЛОДИМИР ТРОХИМОВИЧ

15 квітня 2018 року пішов із життя наш колега, відомий фахівець фотореєстраційних процесів, кандидат технічних наук, доцент, співробітник кафедри репрографії у 1992-2011 роках Мартинюк Володимир Трохимович.

Від початку своєї роботи на кафедрі репрографії з 01.02.1992 року Володимир Трохимович ґрунтовно працював над створенням методичних і емпіричних основ нових навчальних курсів з оброблення текстової та графічної інформації; вдосконалив викладання дисципліни з метрології видавничо-поліграфічних виробництв; видавав навчальні посібники і методичні рекомендації до лабораторних і практичних занять; керував дипломними проектами освітніх рівнів бакалавр, спеціаліст і магістр. Брав участь у розробленні нормативної документації, яка була необхідна упродовж становлення навчального процесу для його реалізації — освітньо-кваліфікаційних характеристик, освітньо-професійних програм, стандартів; у якості члена науково-методичної комісії МОНУ у період 2002-2007 рр. брав участь у роботі акредитаційних комісій.

Володимир Трохимович завжди займав активну громадську позицію.

Передчасна смерть – тяжке невимовне горе …

Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким.

Колектив кафедри репрографії