Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Запрошуємо здібну молодь — студентів, магістрантів прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія у 2020-2021 навчальному році.

Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати у друкованому вигляді студентські наукові роботи за адресою: пр-т Перемоги, 37, м. Київ, 03056, секретарю галузевої конкурсної комісії спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, а також в електронному вигляді на пошту r_stepanets@ukr.net.

Наукові роботи студентів повинні бути пошуковими за своїм характером, мати наукове й прикладне значення/
Оформлення має бути у відповідності до вимог «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», що затверджено МОН України від 18.04.2017 р. № 605.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до секретаря галузевої конкурсної комісії
Хохлової Розалії Анатоліївни
тел. (097) 767-64-63