Вітання нашим випускникам!

Щиро вітаємо випускників кафедри репрографії з успішним закінченням Видавничо-поліграфічного інституту!

Нехай ваше майбутнє буде успішним та щедрим на креативні ідеї та цікаві проекти, а доля щедро дарує творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення омріяного.

Хай впевненість у своїх знаннях та силах стане запорукою Вашого успіху та професійного зростання.
Впевнені, що наші випускники здатні критично мислити, приймати виважені та оригінальні технічні рішення. Протягом всього часу навчання всьому професорсько-викладацькому складу кафедри було надзвичайно приємно спостерігати за вашим професійним та особистісним зростанням, радіти вашим успіхами та досягненням.

dp17
Тож не зупиняйтеся, розвивайтесь, зростайте і нехай ваш успіх стане мотиваційним каталізатором для прийдешніх поколінь студентства кафедри. Не забувайте й про нас, заходьте у будь-який час і ділиться вашими успіхами та досягненнями. Для нас це дійсно важливо!

Успіхів вам і всього найкращого!

P.S.: Більше фотографій на сторінці кафедри у FB )