2011.17
Студенти кафедри репрографії на Науково-практичній конференції в НАУ

16-17 листопада відбулася науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» в Національному авіаційному університеті.

В рамках конференції доповідачами розглянуто теоретико-методологічні засади створення та використання мультимедійних технологій у сучасних галузях – інформаційній, видавничій, медичній, військовій тощо; було продемонстровано практичне застосування апаратного та програмного забезпечення мультимедіа, введення нейронних систем для вирішення поставлених питань, розглянуто 3D-технології моделювання, візуалізації та друкування,  проблеми та перспективи використання електронних освітніх ресурсів навчання.

На високому фаховому рівні були представлені робити молодих науковців кафедри репрографії на пленарному засіданні конференції. Так, магістрантка Горова Тетяна представила результати розробки складних технічних мультимедійних видань із введенням хімічних формул та вміло і професійно вела дискусію за своєю тематикою. А креативна та оригінальна робота студентки другоко курсу Горбачової Катерини, із систематизації коміксів як друкованих та мультимедійних видань, викликала неабияку зацікавленість учасників конференції, зокрема молоді, їй ставили безліч запитань, брали контакти для співпраці і почесно номенували її доповідь відзнакою глядацьких симпатій! Такі результати роботи конференції безумовно стимулюють до подальшої творчої наукової роботи студентів кафедри репрографії!!

NAU_172