Студенти та викладачі ВПІ на XXV Міжнародній науково-практичній конференції з проблем видавничо-поліграфічної галузі

16 листопада 2017 року пройшла XХV Міжнародна науково-практична конференція з проблем видавничо-поліграфічної галузі, що проводилась на базі Приватного акціонерного товариства „Український науково-дослідний  інститут  спеціальних видів друку” корпоративне підприємство Державної акціонерної компанії „Укрвидавполіграфія” („УкрНДІСВД”).

Основні напрямки доповідей присвячувались вивченню сучасного стану видавничо-поліграфічної
галузі України. Учасники конференції у своїх доповідях звернули увагу на особливості редакційної підготовки видань, історію книговидавництва та нормативну документацію видавничого процесу; розглянуто і економічні аспекти та сучасні методи управління поліграфічними підприємствами і видавництвами; представлено результати експериментальних досліджень із стабілізації друкарських процесів та формних процесів; дослідженням із 3D-моделювання та мультимедійних технологій.

Роботи викладачів та студентів Видавничо-поліграфічного інституту були представлені на високому науковому рівні та привернули неабиякий інтерес у всіх присутніх. В цілому участь у роботі такої конференції була більш ніж результативна, бо дозволила не лише обмінятися цікавими науковими здобутками, а й отримати чудовий стимул для подальших наукових досліджень!

conf_17