Практична робота студентів кафедри репрографії на ТОВ «Мега-Поліграф»

З метою поглиблення практичних навичок з дисципліни «Теорія кольору» 06 жовтня 2017 року кафедрою репрографії було організовано двогодинну навчально-освітню зустріч провідних фахівців поліграфічного підприємства ТОВ «Мега-Поліграф» із студентами третього курсу кафедри репрографії ВПІ на території виробництва у місті Києві.

Підприємство спеціалізується на випуску періодичної газетної продукції, левова частка якої багатоколірна. У форматі активного діалогу із фахівцями підприємства, студентами було проаналізовано специфіку додрукарської підготовки оригінал-макетів та спусків шпальт газет різного формату та обсягу, принципи застосування сучасних технологій кольороподілу та растрування при використанні спеціалізованих програмно-апаратних засобів виробництва.

mega_low

Ґрунтовні теоретичні знання з технології офсетного друкарського процесу показали студенти, проте з неабияким ентузіазмом вивчали на практиці процес роботи рулонних офсетних машин, зокрема комп’ютеризовані системи контролю якості багатоколірної друкованої продукції та автоматизоване переналаштування параметрів встановлення друкарських форм, фальцювального апарату, фарбоживильної системи.

У виробничих умовах студенти своїми власними руками мали можливість здійснити інструментальний контроль віддрукованих аркушів та обговорити причини дестабілізації кольоровідтворення відбитків.