Проекти кредитної мобільності програми «ЕРАЗМУС +»

Шановні колеги

Повідомляємо Вам про відкриття нового сезону проектів  кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ», а також про те, що 28.09.2016 року о 16:15 відбудеться презентація проектів програми ERASMUS+ міжнародна кредитна мобільність. Місце проведення презентації: вул. Металістів 5-а (31 корпус), конференц-зал.
Очікуємо всіх бажаючих навчатися за кордоном, отримувати нові знання та досвід!
РЕЄСТРАЦІЯ на презентацію проектів програми ERASMUS+ міжнародна кредитна мобільність для студентів за посиланням:

КПІ кафедра репрографії мобільність

Нижче знаходиться список відкритих проектів:

• Проект з Університетським коледжем Дубліну (Ірландія). Для бакалаврів Фізико-технічного інституту за напрямом «Computer Science». Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою, наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова. Деталі проекту за посиланням:

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

• Проект з Єнським університетом імені Фрідріха Шиллера Для бакалаврів, магістрів та аспірантів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за напрямками:
  • Economics;
  • Sociology;
  • Intercultural Studies;
  • Law;
  • Literature and linguistics;
  • Ecology;
  • Biology;
  • Geoscience Geography;
  • Mathematics;
  • Slavonic Studies;
  • German as Foreign Language

А також для науково-педагогічних працівників та адміністративних співробітників.

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

• Проект з Жешувським політехнічним університетом (Польща). Для магістрів та науково-педагогічних працівників ІЕЕ та ФАКС. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою.

Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року

• Проект з Близькосхідним технічним університетом (Туреччина). Для бакалаврів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за спеціальностями, представленими у виші-партнері. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою.

Кінцевий термін подачі документів: 31 жовтня 2016 року

• Проект з Університетом Миколи Коперника в Торуні (Польща) Для магістрів ІПСА. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме польською або англійською мовою.

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

• Проект з Університетом м. Люксембург (Королівство Люксембург). Для Науково-педагогічних працівників або адміністративних співробтіників

(for training). Стажування може проходити англійською, німецькою або французькою мовами, на рівні щонайменше  В2.

Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року

• Проект з Університетом Пікардії імені Жюль Верна (Франція). Для магістрів Фізико-технічного інституту за напрямами: Physics (in priority), ICTs (in priority), Humanities, Languages, Mathematics. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме французькою мовою мовою.

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

• Проект з Університетом м. Гронінген (Нідерланди). Навчання за обміном для бакалаврів та магістрівНТУУ “КПІ” за напрямами:
  • Humanities / Languages
  • Natural Sciences
  • Education Science

Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою. У більшості програм наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова!

Кінцевий термін подачі документів: 12 жовтня 2016 року

• Проект з Вищою школою Мін Нансі Університет Лотарингії. Для магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників за напрямами:
  • Computer sciences, IT & Applied Mathematics
  • Algorithms: computation, image processing and geometry
  • Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
  • Networks, systems and services
  • Knowledge and language management
  • Energy, Industrial Engineering
  • Material Science & Engineering.

Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме французькою мовою для магістрів, англійською або французькою для аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Кінцевий термін подачі документів: 19 жовтня 2016 року

• Проект з Університетом Лотарингії та науково-дослідницькою лабораторією LORIA. Для магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників. Студент аспірант може обрати тему дослідження у відповідності до різних наукових інтересів лабораторії LORIA. Навчання студентів відбудеться у другому семестрі 2016/2017 навчального року. Навчання проходитиме англійською мовою для магістрів, англійською або французькою для аспірантів та науково-педагогічних працівників.