Вітаємо першокурсників кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту із посвятою!!!

Останній день спекотного літа став першим кроком у доросле життя новоспечених студентів групи МВ-61. Вони, та ще понад чотири тисячі цілеспрямованих юнаків і дівчат з усіх усюд України та з інших країн, поповнили студентські лави Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” цього року.
На площі Знань урочисто, з напутнім словом вітали першокурсників ректор університету академік НАН України Михайло Захарович Згуровський, керівники університету, імениті випускники попередніх років: державні діячі, відомі вчені.

LNjrrxXqv_Y
На врученні залікових книжок щирі вітання, надію на творчі здобутки, та гордість за нових студентів висловила директор Видавничо-поліграфічного інституту Тетяна Юріївна Киричок та завідувачі профільних кафедр інституту.

Сподівання, тривоги, невизначеність перед вибором вишу вже позаду….
Незламності у досягненні своєї мети, заповзятого плідного навчання, творчої реалізації себе та різнобарвного студенського життя бажає професорсько-викладацький склад кафедри репрографії на чолі із завідувачем кафедри Оленою Михайлівною Величко.
Хай щастить!!!

Від колективу кафедри репрографії