2505.16
Програма стажувань німецького бізнесу в Україні 2017
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Студенти уcіх спеціальностей кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту мають можливість взяти участь у Програмі стажувань німецького бізнесу в Україні та познайомитись на практиці з компаніями Німеччини протягом трьох або п’яти місяців. Відправити заявку на участь можна по 6 червня 2016 року.

стажування для студентів кафедри репрографії

Стажування триватиме з лютого по червень 2017 року.

Подавати заявку на участь можуть студенти щонайменше другого року навчання або молоді випускники, що закінчили навчання не раніше червня 2015 року. Кандидати на стажування мають бути не старше 30 років та володіти англійською або німецькою мовою.

Програма навчання студентів, що бажають взяти участь у стажуванні повинна мати фокус на бізнес (фінанси, менеджмент, економіка, логістика і організації виробництва), математика, інженерні науки або IT , журналістику, сільське господарство, хімія, біологія та схожі напрями.

Програма фінансується Федеральним міністерством Німеччини з економічної співпраці і розвитку (BMZ) і за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Стипендіати отримують щомісячну фінансову допомогу також покриваються витрати на проживання та медичне страхування.

Додаткова інформація:
http://stipendienprogramm-ukraine.de
https://vk.com/uainternship
https://www.facebook.com/UAinternship