2005.16
3-я Всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Проектування ВПВ» — успішне завершення!

Олімпіада організована кафедрою репрографії ВПІ і є оригінальною, адже дисципліна фахова і передбачає набуття студентами саме фахових знань і умінь, пов’язаних з виконанням у майбутньому професійних виробничих задач з проектування власне видань і паковань та технологічних процесів їх виробництва.

Тож участь в Всеукраїнській олімпіаді вважається важливим етапом незалежного неупередженого об’єктивного оцінювання вмінь і досвіду, набутих студентами під час навчання. У цьогорічній олімпіаді брали участь студенти ВПІ, Української академії друкарства, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського економічного університету ім. Семена Кузнеця, Національного авіаційного університету.

Студенти із ентузіазмом і завзяттям взялися до роботи і плідно працювали в межах відведеного часу.

Ттретя Всеукраїнська олімпіада проектування ВПВ КПІ ВПІ кафедра репрографії

ris_3

Ттретя Всеукраїнська олімпіада проектування ВПВ КПІ ВПІ кафедра репрографії

Зауважимо, що завдання були різноманітні за тематикою, але об’єднувало їх послідовність етапів вирішення проектних задач. В цьогорічній олімпіаді ставилися завдання проектування оригінал- макетів видань з елементами дизайну, макетування за допомогою програмного забезпечення, обґрунтування прийнятих проектних рішень.

Всі без виключення студенти виявили ґрунтовні знання, представили оригінальні розробки, виконали деталізацію рішень, що свідчить про високий рівень підготовки в наших вузах. Проте все ж таки серед кращих журі визначило переможців, роботи яких вирізнялися ретельністю і повнотою виконання як описової частини олімпійського завдання, так і практичної — власне макетування оригінал-макету.

Перше місце з найвищим рейтингом 100 балів здобула студентка Харківського національного університету радіоелектроніки Сміян Катерина Валеріївна за виконання завдання «Проектування оригінал-макету корпоративної листівки-поздоровлення партнерам зі святами».

Друге місце поділили між собою студентка Козлова Анастасія Віталіївна з Харківського економічного університету ім. Семена Кузнеця за виконання завдання «Проектування оригінал- макету книжкового видання «Українська література. 11 клас» та студентка Видавничо- поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» Рибицька Валерія Вікторівна — «Проектування оригінал- макету книжкового дитячого видання».

Третє місце здобули студенти Української академії друкарства Залужний Роман Юрійович — «Проектування оригінал-макету книжкового науково-виробничого видання» та Пищур Анна Василівна — «Проектування оригінал-макету корпоративної газети «Мій банк», а також студентка Національного авіаційного університету Бондаренко Таїсія Володимирівна — «Проектування оригінал-макету афішного плакату».

Всі учасники 3-ї Всеукраїнської олімпіади з проектування ВПВ отримали інтелектуальні подарунки від наших спонсорів — видавців і журналістів, зокрема головного редактора журналу «Print Plus» Ігоря Агаркова, на честь такого іменитого заходу – примірники журналу, навчальні посібники, словники, що сприятиме поглибленню знань і вмінь.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо успіху!

Голова журі проф. Величко О. М.