Вступна кампанія-2016

5 травня 2016 року відбулося засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, у якому взяла участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Під час засідання Лілія Гриневич розповіла про особливості вступної кампанії в 2016 році.

Зазначено, що всі абітурієнти вступної компанії 2016 року будуть подавати документи через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Абітурієнти мають право подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості навчальних закладів. Таким чином майбутні студенти зможуть більш зосереджуватися на певній кваліфікації при вступі.

Вступна кампанія 2016 ВПІ кафедра репрографії

У цьому році відмінено можливість позаконкурсного вступу до вищих навчальних закладів, але уведено систему вступу за квотами для осіб, які мають хвороби, що перешкоджають проходженню ЗНО, дітей-сиріт та учасників військових дій.

Міністр звернула увагу, що наразі триває тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності вступників з високими балами безпосередньо у електронній базі.

Для отримання останніх новин відбіркової комісії ‪‎ВПІ‬, особливості вступної кампанії 2016 року, заходів для абітурієнтів ВПІ, детального ознайомитись із спеціальностями та спеціалізаціями ВПІ  долучайся до інформаційного середовища “‪#‎ВСТУП‬ до ВПІ 2016”