Міжнародна конференція «Друкарство молоде» — вже 16-а

Традиції нашого Видавничо-поліграфічного інституту зберігаються, примножуються і розвиваються. Ось уже 16-а Міжнародна науково-технічна конференція студентів і аспірантів «Друкарство молоде» відкрила нові цікаві наукові, аналітичні, експериментальні дослідження, виконані не тільки безпосередньо нашими студентами і аспірантами, а й творчою молоддю з ВНЗ України та СНД.

Учасники засідання секції «Комп’ютеризовані технології і системи видавничо- поліграфічних виробництв» 28 квітня 2016 року

Учасники засідання секції «Комп’ютеризовані технології і системи видавничо-поліграфічних виробництв» 28 квітня 2016 року

Традиційно відбулися пленарне 27 квітня і секційні 28 квітня засідання. За роботу секцій «Комп’ютеризовані технології і системи видавничо-поліграфічних виробництв» та «Матеріали видавничо-поліграфічних виробництв» відповідала кафедра репрографії.

На пленарному засіданні від кафедри репрографії доповідав свої аналітичні дослідження магістрант групи РП-41м Роман Загородній. На секційних засіданнях зацікавили аудиторію досліди Іллі Логінова, Галини Кромбет, Марії Бучкарик, Олександри Кірічок, Світлани Лихолай, Тетяни Горової, Тетяни Звінської та інших студентів від першого до шостого курсів.

Сподіваємося, що роботи студентів будуть найближчим часом підготовлені до публікації у фахових виданнях та подані на творчі конкурси.

Дякуємо організаторам молодіжної наукової конференції і всім учасникам за активне просування новітніх ідей, донесення і популяризацію творчих здобутків молоді ВПІ і кафедри репрографії зокрема!