Ніжні барви весни

В парку нашого університету багато різноманітних оригінальних дерев. Тут і старі дуби, і модрини, і сосни, і рідкісні види, яких і в Києві, і навіть в Україні мало.

Дерева біля 8-о корпусу — Видавничо-поліграфічного інституту — вирізняються серед інших присвяченням. Їх посадили випускники кафедри репрографії на честь завершення навчання і отримання диплому про вищу освіту.

Започаткували традицію випускники груп СРП-51, СМВ-51, СПМ-51, посадивши кущ магнолії, згодом магістри і спеціалісти груп СРП-61, СМВ-61, СПМ- 61 посадили сакуру, СРП-71с-м, СМВ-71с-м, СПМ-71с-м — катальпу прекрасну, випуск СРП-81с-м, СМВ-81с-м, СПМ-81с-м — магнолію-деревце, а РП-31с-м, МВ- 31с-м, ТМ-31с-м — сакуру.

Першими зацвітають сакури. Ось і зараз почали квітнути обидва деревця. Перше вже велике і радувало буйним цвітінням три роки поспіль.

Сакура ВПІ КПІ

Перша сакура від випускників груп СРП-61, СМВ-61, СПМ-61

Сакура ВПІ КПІ

Друга сакура від випускників груп РП-31с-м, МВ-31с-м, ТМ-31с-м

Друге деревце висаджено влітку 2015 року. Воно ще маленьке, тендітне, але вже милує око ніжними квіточками.

Магнолії і катальпа прекрасна теплолюбиві і навіть листочки їх ще маленькі і не розвинулися. Але згодом і вони привітають всіх, хто заходить в наш Видавничо- поліграфічний інститут, прекрасними барвами.