2003.16
Дні відкритих дверей розпочато!

Як було оголошено напередодні «Дні відкритих дверей-2016» у Видавничо-поліграфічному інституті розпочато!

19 березня 2016 року об 11-00 в 64 аудиторії 8 корпусу НТУУ «КПІ» (вул. Академіка Янгеля, 1/37) зібралися молодь, випускники шкіл та їх батьки, щоб отримати актуальну, детальну, важливу інформацію про вступ на навчання до Видавничо-поліграфічного інституту.

Издательско полиграфический институт

Разом із майбутніми абітурієнтами прибули і їх батьки, що сприяло більшому увиразненню питань.

Издательско полиграфический институт

Проте і молодь активно задавала питання.

Издательско полиграфический институт

Для цього і проводять такі заходи, щоб якомога більше дати пояснень.

Киричек Татьяна Юрьевна

Традиційно відкрила зібрання директор ВПІ професор Киричок Тетяна Юріївна.

Василий Николаевич Скиба и Антон Викторович Несхозиевський

Перспективи, переваги і особливості навчання на всіх спеціальностях і спеціалізаціях (зацікавить тут і тут) донесли молоді викладачі, кандидати технічних наук, доценти, лауреати премії Президента України для молодих вчених (на фото зліва направо) — Василь Миколайович Скиба і Антон Вікторович Несхозієвський.