1902.16
ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ!

Традиційно у Видавничо-поліграфічному інституті у лютому відбувається атестація дипломних проектів освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

Ось і в 2016 році 17 лютого відбувся захист дипломних проектів у групах РП-41с та МВ-41с кафедри репрографії. Ця подія як завжди є вирішальною, відповідальною та емоційною, оскільки це останній звіт студентів у стінах рідного вузу.

РП-41с МВ-41с

Випускники кафедри репрографії по завершенню захисту дипломних проектів 17 лютого 2016 року

Науково-педагогічний колектив кафедри репрографії завжди з відповідальністю ставиться до контролю знань студентів по всіх навчальних дисциплінах, а до випускової атестації увага особлива, адже в дипломному проекті увиразнюється весь комплекс знань, умінь, досвіду, який випускники здобули впродовж навчання.

Студенти груп РП-41с та МВ-41с виявили ґрунтовні знання з фундаментальних, природничо-наукових та фахових інженерних дисциплін, якими був насичений навчальний план підготовки спеціалістів за спеціальностями «Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв» (група РП-41с) та «Технології електронних мультимедійних видань» (група МВ-41с). Пояснювальні записки підготовлені відповідно держстандартам, відображають весь спектр вимог випускової атестації за спеціальностями, тож комісія була одностайна у своєму рішенні відзначити проекти студентів на «відмінно».

Тематика проектів надзвичайно різноманітна та індивідуальна (анотації наведено на сайті кафедри), що вирізняє її з поміж традиційних інженерних

тем, а самі проекти містять надзвичайно важливий складник – інженерно-технічне забезпечення виробництва, що сприяє набуттю досвіду експлуатації технологічних і виробничих процесів, забезпеченню їх інфраструктури.

Ми пишаємося нашими випускниками і бажаємо їм успіхів у житті та на трудовій ниві! Основу для цього вони заклали, навчаючись на кафедрі репрографії!

Олена Величко