Кафедра репрографії Видавничо-поліграфічний інститут дні відкритих дверей

20 грудня 2015 року

Видавничо-поліграфічний інститут проводив дні відкритих дверей в рамках загально університетського заходу.

Біля стенду ВПІ у фойє будинку культури НТУУ «КПІ» гості могли ознайомитися з переліком спеціалізацій та їх перспективами на ринку праці, а також зміст фахових дисциплін, їх обсяг тощо.

Після головної частини — вступного слова першого проректора академіка Юрія Івановича Якименка, виступу заступника голови приймальної комісії, представників студентського самоврядування, запитань і відповідей, гості заходу прибули до факультетів і інститутів для більш ґрунтовного ознайомлення.

У ВПІ продовжили презентувати весь спектр спеціальностей і спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців в інституті.

Вступне слово 20 грудня 2015 року директора ВПІ професор Тетяна Юріївна Киричок.

20-12-2015

Молоді викладачі кафедри технології поліграфічного виробництва і кафедри репрографії доценти Антон Несхозієвський та Василь Скиба познайомили гостей з перспективами здобуття освіти за всіма спеціальностями і спеціалізаціями ВПІ.

Професор Т. Ю. Киричок та доцент Р. В. Сегол відповіли на численні запитання аудиторії.