ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВПІ КАФЕДРИ РЕПРОГРАФІЇ

Третю суботу поспіль

Видавничо-поліграфічний інститут проводить дні відкритих дверей технічних спеціальностей. Вже стало традицією презентувати весь спектр спеціальностей і спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців в інституті, і окремо проводити майстер-класи саме з технічних спеціальностей.

Тож 19 грудня 2015 року молоді викладачі і студенти ВПІ радо вітали гостей новими цікавими розробками випускників кафедри репрографії .

Dveri-5_19_12_2015

Гості знайомляться із роботами випускників кафедри репрографії

Dveri-4_19_12_2015

Майстер-клас з автоматизації оброблення образотворчої інформації провів доцент Ярослав Володимирович Зоренко

Кафедра репрографії веде підготовку фахівців галузі знань 18 «Виробництво та технології», спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» освітньо-кваліфікаційних рівнів — бакалавр, магістр, спеціалізацій «Технології електронних мультимедійних видань» та «Цифрові технології репродукування» і прийме участь в загально університетських днях відкритих дверей 20 грудня 2015 року і запрошує всіх бажаючих для ознайомлення з предметами викладання і роботами випускників.