Дні відкритих дверей ВПІ кафедри репрографії

12 грудня 2015 року відбувся день відкритих дверей технічних спеціальностей у Видавничо-поліграфічному інституті.

Це другий день із трьох запланованих на грудень 2015 року. Відкрила день директор ВПІ доктор технічних наук, професор Киричок Тетяна Юріївна.

Вступне слово виголошує директор ВПІ НТУУ «КПІ» професор Тетяна Юріївна Киричок

Презентували спеціальності молоді викладачі, доценти, лауреати премії Президента України для молодих вчених Антон Несхозієвський (кафедра технології поліграфічного виробництва) і Василь Скиба (кафедра репрографії).
Увазі майбутнім абітурієнтам були представлені розробки студентів кафедри репрографії з проектування і моделювання електронних і мультимедійних видань — Анастасії Бровко та Єлизавети Іваницької, розроблені за допомогою сучасних апаратно-програмних комплексів.

CYMERA_20151213_163512

Титульна та друга сторінки видання студентки Єлизавети Іваницької з дипломного проекту освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

CYMERA_20151213_163616

3D-модель цифрової друкарні димпломного проекту Анастасії Бровко

Доцент кафедри репрографії, кандидат технічних наук, лауреат премії Президента України для молодих вчених Ярослав Зоренко і старший викладач, кандидат технічних наук Катерина Золотухіна провели на прикладах майстер-класи з калібрування апаратних засобів, автоматизації оброблення графічної інформації та 3D-моделювання паковання.

CYMERA_20151213_163643

Катерина Золотухіна і Ярослав Зоренко

Кафедра репрографії веде підготовку фахівців галузі знань 18 «Виробництво та технології», спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» освітньо-кваліфікаційних рівнів — бакалавр, магістр, спеціалізацій «Технології електронних мультимедійних видань» та «Цифрові технології репродукування».
Студенти вивчають технології електронних видань; технології створення мультимедійних продуктів; дизайн видань і паковань та їх 3D-моделювання; програмні продукти верстки складних та науково-технічних видань; технології захисту електронних видань; програмно-технічні засоби мультимедійних видань; інженерно-технічне забезпечення виробництва; обробка ауді- та відеоінформації; технології, обладнання і матеріали видавничо-поліграфічного виробництва; технології обробки текстової і графічної інформації; дизайн шрифтів; автоматизоване проектування видань і паковань; мультимедійні технології відновлення раритетних видань; цифрові технології підготовки матеріалів до виробництва; проблемно-орієнтовані засоби управління; об’єктно-орієнтоване програмування на Web-сервері; проектування видавничо-поліграфічного виробництва із застосуванням сучасних цифрових оперативних засобів вимірювання, обчислення, програмування і візуалізації.
Старший викладач кафедри репрографії, кандидат технічних наук Ірина Карпенко проінформувала аудиторію про працевлаштування випускників. Випускники можуть працювати у видавництвах, підприємствах, фірмах, рекламних агенціях, репроцентрах, лабораторіях виконуючи обов’язки дизайнерів, менеджерів, технологів, фахівців з додрукарської, друкарської, післядрукарської і опоряджувальної підготовки виробництва, інженерів-дослідників із застосуванням автоматизованих комп’ютеризованих видавничо-поліграфічних комплексів.

CYMERA_20151213_163708

Старший викладач Ірина Карпенко доповідає про перспективи працевлаштування

Запрошуємо 19 грудня 2015 року о 14-30 відвідати третій день відкритих дверей у ВПІ і ознайомитися зі змістом підготовки фахівців за спеціалізаціями «Технології електронних мультимедійних видань» та «Цифрові технології репродукування», які здійснюються кафедрою репрографії.