Дні відкритих дверей технічних спеціальностей ВПІ!

5 грудня 2015 року відбувся перший день відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті (ВПІ) із запланованих на грудень.

Увазі майбутнім абітурієнтам було представлено весь спектр спеціальностей і спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців у ВПІ.

Відкрила день директор ВПІ професор Киричок Тетяна Юріївна.

Далі презентували перелік спеціальностей, їх спрямованість, зміст навчання, перспективи працевлаштування молоді викладачі, лауреати премії Президента України для молодих вчених, доценти Антон Несхозієвський і Василь Скиба.

Викладачі кафедри репрографії доцент Ярослав Зоренко і старший викладач Катерина Золотухіна провели майстер-класи з калібрування апаратних засобів, автоматизації оброблення графічної інформації та 3D-моделювання паковання.

Запрошуємо 12 грудня 2015 року о 14-30 відвідати день відкритих дверей у ВПІ і ознайомитися зі змістом підготовки фахівців за спеціалізаціями «Технології електронних мультимедійних видань» та «Цифрові технології репродукування», які здійснюються кафедрою репрографії.