Набір студентів, аспірантів та науковців НТУУ «КПІ» на навчання в стартап школі Sikorsky Challange 2015

Стартап Школа Sikorsky Challenge проводить набір студентів, аспірантів та науковців НТУУ «КПІ»  на навчання для набуття практичного досвіду, засвоєння ефективних практик та запуску високотехнологічних стартапів.

У цьому семестрі навчання за програмою 1-го ступеню відбудеться у період: 19 листопада 2015 року – 27 січня 2016 року!

Метою та завданнями Стартап Школи Sikorsky Challenge є:
sikorsky-360x360

– Залучення та вибір креативних людей, бажаючих займатись інноваційним підприємництвом.
– Навчання, менторство та надання можливості талановитим студентам відкривати власні інноваційні компанії у бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge.

Умови навчання на 1-му ступені Стартап Школи:

– Для магістрів технічних спеціальностей – безкоштовне.
– Для решти студентів та аспірантів – 600 грн. (за місяць).

Детальна інформація, умови навчання, програма – на сайті .

Для запису на навчання потрібно подати заявку відповідальному від інституту ВПІ (Зоренко Ярослав) на електронну пошту imprint2008@gmail.com.

У заявці необхідно вказати: ПІБ, мобільний телефон, та робочу електронну поштову скриньку (e-mail).

Є можливість прямої реєстрації на навчання в Стартап Школу Sikorsky Challenge – на сторінці.