Програма Erasmus + (credit mobility)

Шановні колеги!

До Вашої уваги представляємо інформацію з приводу участі НТУУ “КПІ” у програмі Erasmus + (credit mobility) та можливостей, які мають як студенти, так і аспіранти, викладачі та співробітники інституту.

erasmus

Із описом програми Erasmus + (credit mobility) Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Проекти зазначені на афіші будуть діяти у нашому університеті протягом 2015/2016 та 2016/2017 навчальних років.

Перелік та опис кожного проекту можна знайти тут.

Наразі буде проводитися конкурс на навчання або стажування на 2 семестр 2015/2016 року. Інформація по квотам представлена на тривалість всього проекту (деякі діють 16 місяців, а деякі 24). Терміни подачі документів 24 листопада та 7 грудня 2015 року. Кожного кандидата буде обирати Конкурсна комісія НТУУ «КПІ».

Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Вашого інституту!

З повагою,

Т.С. Кучинська

Начальник відділу академічної мобільності студентів

Національний технічний університет України