Студенти ВПІ на ТОВ «Новий друк»

На виробничій території потужного сучасного поліграфічного підприємства ТОВ «Новий друк» у місті Києві 30 квітня 2015 року відбулася навчально-освітня зустріч провідних фахівців виробництва зі студентами третього курсу кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

Студенти груп СРП-21 та СМВ-21 детально ознайомилися зі специфікою підготовки оригінал-макетів видань до друку в умовах ТОВ «Новий друк», технологічними особливостями виготовлення офсетних друкарських форм за термальною технологією на формній дільниці, обладнаній сучасним СТР-пристроєм.

ris_3

Підготовка оригінал-макетів

ris_2

Презентація неординарної продукції

ris_4

Яскраві предмети домашнього текстилю

ris_1

Студенти груп СРП-21 та СМВ-21 на ТОВ «Новий друк»

Активну практичну роботу було проведено із вивчення принципу роботи технологічного обладнання, характеристик матеріалів, а також ергономіки робочих місць друкарського, брошурувально-палітурного цехів та дільниці оздоблення поліграфічної продукції лакуванням, висіканням, тисненням, де обробляється багатотиражна продукція.

Справжньою цікавинкою була презентація неординарної для поліграфічного підприємства продукції: дизайнерського одягу, модних аксесуарів, сувенірів, яскравих предметів домашнього текстилю, репродукцій вишуканих картин відомих художників тощо.

Перелічена продукція виготовляється з бавовняних, шовкових та синтетичних тканин, що задруковуються під індивідуальне замовлення струминним способом на виробничому обладнанні ТОВ «Новий друк». Саме завдяки новаторству при виготовленні оригінал-макету сюжету, що друкуватиметься, кожен такий виріб може бути оригінальним!

Віват поліграфія!!!