Вітання зі Святом!

Природа своїми витворами дивує, захоплює і спонукає людину до творчості в усіх напрямах своєї діяльності. Особливо, в технічному плані, де люди стикаються з металевими і пластмасовими конструкціями і необхідністю їх модернізації, чи моделюючи наносвіт, адже технічний прогрес не зупинити!!!!!!

Тож для розради технократів слугують різноманітні рукотворні парки, природні заповідники, де милують око зелені луки, озера, квітники, кущі, галявини…

Sakura_2015_2

А біля Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» — корпус 8, вул. Янгеля, 1/37, — за ініціативи студентів-випускників кафедри репрографії щорічно висаджуються рідкісні оригінальні дерева. Так перша була магнолія від магістрів і спеціалістів груп СРп-51, СМв-51, СПм-51. Друга — сакура від СРп-61м, СМв-61с, СПм-61с, СРп-61с. Третє дерево — катальпа прекрасна від СРП-71м, СРП-71с, СМВ-71м, СМВ-71с, СПМ-71м, СПМ-71с. Четверта — магнолія блакитна від груп СРП-81м, СМВ-81м, СПМ-81м, СРП-81с, СМВ-81с, СПМ-81с.

Sakura_2015_3

Сьогодні сакура милує око своїми ніжними квітами. На ці весняні свята вона пишно розквітла, несучи позитивний заряд енергії.

Вітаємо з Першотравневими святами і Днем Перемоги 9 Травня!

Кафедра репрографії