Свято української книги!

Формат «Книжкового Арсеналу» — фестиваль, але історичне місце старого Києва визначило цей культурний, інтелектуальний, творчий захід як свято в традиційній формі передачі від «батька до сина» знань і вмінь, які множилися і розвивалися впродовж століть!

Кількість бажаючих відвідати експозиції впродовж 22-25 квітня 2015 року вражає!

KA_1

Черга на вхід до «Книжкового Арсеналу» велика, декілька кварталів по вулиці Лаврській, але просувалася напрочуд швидко

Обсяги експозицій, майстер-класів, інтерв’ю, автографів авторів теж зашкалювали!

Але особлива увага була прикута саме до книг, і головне, що у більшості видання українською мовою!

За змістом, оформленням, форматами, обсягами найрізноманітніші — розкішні, авангардні, класичні, оригінальні.

KA_2

KA_3

KA_4

KA_5

Цьогорічний «Книжковий Арсенал» знаменний участю студентів і викладачів Видавничо-поліграфічного інституту разом із видавництвом «Політехніка» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» — майстер-класи, навчальні видання і монографії, оригінальні студентські роботи — все це привернуло увагу відвідувачів!

KA_6

KA_7

KA_8

KA_9

KA_10

KA_11

KA_12

Учасники стенду «Друкарські майстерні НТУУ «КПІ» донесли свою творчу наснагу і завзяття до відвідувачів!

Тож свято книги відбулося і за нашої участі!

Олена Величко