Всеукраїнська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.14 № 1506, з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» у 2013-2016 н.р. Проводить Олімпіаду кафедра репрографії Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

Запрошуємо студентів 4 та 5 курсів кафедри технології поліграфічного виробництва та кафедри репрографії взяти участь у першому етапі Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва».

Перший етап олімпіади відбудеться 26 лютого 2015 року у Видавничо-поліграфічному інституті (кафедра репрографії) Національного технічного університету України «КПІ» (м. Київ, вул. Ак. Янгеля, 1/37, корпус 8).

Для участі у Олімпіаді необхідно повідомити оргкомітету контакті дані (ПІБ учасника, група, номер тел.), надіслати їх адресою savchenkokatya@bigmir.net до 20.02.2015.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 (044) 406-84-26, +38 (097) 8896403; E-mail: savchenkokatya@bigmir.net.