Круглий стіл Ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці» 2014 на Видавничо-поліграфічному інституті

30 жовтня в НТУУ «КПІ» відбувся ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці» 2014. Цей захід щорічно збирає представників галузей, керівників підприємств і компаній та представників адміністрації й усіх навчальних підрозділів університету на Пленарному засіданні ярмарку у корпусі №1 з метою налагодження партнерських стосунків між НТУУ «КПІ» та підприємствами на довгострокову перспективу.

Також в рамках проведення ярмарку на Видавничо-поліграфічному був проведений Круглий стіл за участі роботодавців та студентів випускних курсів з питань розвитку співробітництва та обговорення проблем з працевлаштування випускників. Була розглянута і підтримана пропозиція щодо поглиблення співпраці та залучення до навчального процесу провідних поліграфічних підприємств та видавництв, яка може бути реалізована у вигляді проведення семінарів, майстер-класів, лабораторних та практичних робіт, проходження практики тощо, що дозволить покращити підготовку майбутніх фахівців до роботи на вузькоспеціалізованих підприємствах поліграфічної галузі.

Цього року у заході прийняли участі такі підприємства та організації: друкарня «Юнивест Принт», ООО “Компания “Юнивест Маркетинг” (м. Київ); ТОВ «МАКРОС» (м. Київ); Приватне акціонерне товариство “Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку «УкрНДІСВД» (м. Київ); Перша Українська Сувенірна Компанія (м. Київ); ТОВ «Мега-поліграф» (м. Київ); ООО «Укрконсалтінг» (м. Київ); Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» (м. Київ); ООО «БВИ-Принт» (м. Київ); Michael Huber Ukraine (м. Київ).

За результатами зустрічі були укладені довгострокові договори співпраці та активно продовжуються переговори проведення науково-практичної конференції за участю провідних поліграфічних компаній, що відвідали Круглий стіл Видавничо-поліграфічного інституту.