30 жовтня 2014 р. о 1000 в залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» відбудеться ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці» 2014

Головною метою проведення даного заходу є завдання впровадження нових форм співпраці НТУУ «КПІ» з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу за умов інтеграції України до Європейського економічного та освітнього простору.

Задачі проведення заходу:

– налагодження партнерських стосунків між НТУУ «КПІ» та підприємствами ї бізнесом на довгострокову перспективу;

– інформування всіх учасників економічного процесу у готовності НТУУ «КПІ» до адаптації навчальних програм своїх факультетів у відповідності до вимог ринку праці;

– забезпечення студентів НТУУ «КПІ» можливістю практичного використання знань, вмінь та навичок у провідних компаніях України;

– створення НТУУ «КПІ» іміджу учбового закладу, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами.

План заходів по проведенню ярмарку професій “КПІ”:

10.00 – 13.00 в залі Вченої радиПленарне засідання;

14.00 – 16.00 у корпусі №8 Видавничо-поліграфічного інституту Круглий стіл.

З більш детальною інформацією про спеціальності, за якими інститут здійснює підготовку, про випускників і партнерів по працевлаштуванню можна ознайомитись тут.