Результати проведення першої Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва»

IMG_8811 Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.13 № 1820, з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» у 2013-2016 н.р.

Так, 13-15 травня2014 року, на базі кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» була проведена Перша Всеукраїнська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва».

Загалом у Олімпіаді прийняли участь 22 студенти з провідних вищих навчальних закладів України, зокрема Національного технічного університету України «КПІ», Української Академії Друкарства, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського Національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

Під час виконання теоретичних завдань першого туру, та практичних завдань другого туру Олімпіади студенти показали високий рівень знань, володіння теоретичним матеріалом та продемонстрували досконале володіння програмними засобами.

Переможці нагороджені дипломами Видавничо-поліграфічного інституту.

IMG_8731 IMG_8737 IMG_8742 IMG_8740