Коханівський Олександр Павлович

Кохановський Олександр Павлович, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Народився 19 червня 1947 р. на Черкащині.

В 1969 р. закінчив фізико-математичний факультет Уманського педагогічного інституту.

В 1970 р. зарахований аспірантом кафедри математичного аналізу Київського педагогічного інституту ім. О. М. Горького. В 1975 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Теореми тауберового типу для логарифмічних методів підсумовування розбіжних рядів».

Працював на посадах старшого викладача та доцента в Черкаському педагогічному інституті, старшим науковим співробітником лабораторії впровадження в навчальний процес обчислювальної та мікропроцесорної техніки Науково-дослідного інституту педагогіки УРСР. З 1985 року по даний час працюю на посаді доцента кафедри репрографії ВПІ НТУУ(«КПІ»).

Наукові інтереси – застосування математичного апарату для проектування програмних інструментів обробки текстової та графічної інформації.

Список основних публікацій додається.

Викладаю чотири предмети: –

1. Мультимедійні технології відновлення раритетних видань;
  2. Програмні продукти верстки складних науково-технічних видань.

e-mail: apkox1947@bigmir.net