Zolotuhina1 Золотухіна Катерина Ігорівна

к.т.н., старший викладач кафедри репрографії ВПІ НТУУ «КПІ»

Сторінка викладача

Золотухіна Катерина Ігорівна, 1987 року народження, працює у видавничо-поліграфічній галузі з 2011 року. Закінчила з відзнакою Видавничо-поліграфічний інститут Національного технічного університету України «КПІ» у 2010 році за спеціальністю „Технологія друкованих видань”. З 2010 по 2013 рр. навчалася в аспірантурі Національного технічного університету України «КПІ». На викладацькій роботі у ВПІ НТУУ „КПІ” з 2011 року на посаді асистента кафедри репрографії.

Коло наукових інтересів Золотухіної К. І. – це проблеми додрукарських і друкарських процесів у сучасних способах виробництва поліграфічної продукції, стабілізація кольоровідтворення у технологіях друкування на пористих та невсотувальних поверхнях, апаратне і програмне забезпечення для оцінки якості і стабілізації технологічних процесів. Золотухіна К. І. – автор і співавтор понад 30 наукових праць, у тому числі 3 патентів України на корисні моделі.

Золотухіна К. І. підготувала 7 бакалаврів, одного спеціаліста.

Золотухіна К. І. є секретарем Всеукраїнської студентської олімпіади з проектування видавничо-поліграфічного виробництва у ВПІ НТУУ «КПІ».