денис Денис Дорофєєв

Senior software engineer
Westwing Group GmbH, Мюнхен, Німеччина

Наукові інтереси зосереджені в області інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення. Останні роботи спрямовані на дослідження автоматизації процесів створення і оброблення електронно-мультимедійних видань

З січня 2015 – працює в Мюнхені (Німеччина) в компанії Westwing Group GmbH, як Senior Software Engineer.

Після випуску працював в українських компаніях, де займався переважно розробкою серверної логіки веб-сайтів (backend).

З січня 2012 по липень 2012 – навчався в технічному інституті міста Йовік (Норвегія) за спеціальнистю «медіа-технології»

З 2011 року працював відповідальним редактором у журналі «Print Plus».

З вересня 2007 по червень 2013 – навчався у Видавничо-поліграфічному інституті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», отримав ступені бакалавр за напрямком «Електронно-мультимедійні видання» та магістр за спеціальністю «Технології електронних мультимедійних видань». Захистив магістерську роботу на тему: «Автоматизовані процеси створення і оброблення електронно-мультимедійних видань».