Khlus Хлус Олена Сергіївна

Аспірантка, асистент кафедри репрографії

Народилася – 08.12.1990 р., м. Конотоп

2014 року закінчила Національний технічний університет України “КПІ” за спеціальністю “Технології електронних мультимедійних видань”. Присвоєна кваліфікація за дипломом – інженер-дослідник.

З 2014 року аспірантка НТУУ «КПІ», спеціальність – 05.05.01 – Машини і процеси поліграфічного виробництва.

Список публікацій:

1.            Хлус О. С. Чинники якості дизайну паковання // Тези доповідей одинадцятої міжнародної конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде», книга 2/НТУУ «КПІ», Видавничо-поліграфічний інститут. К.: «Політехніка», 2011.

2.            Хлус О. С. Аналіз програмних продуктів для розпізнавання нотних символів // Тези доповідей дванадцятої міжнародної конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде», книга 1/НТУУ «КПІ», Видавничо-поліграфічний інститут. К.: «Політехніка», 2012.

3.            Хлус О. С. Аналіз програмного забезпечення для розпізнавання нотних символів. «Квалілогія книги» (Львів, УАД, 2012 р.)

4.            Хлус О. С., Хохлова Р. А. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Аналіз методів уведення звукової інформації, записаної у нотних символах. Технологія і техніка друкарства — 2012. — № 4(38). — С. 39–51.

5.            Хлус О. С. Чинники якості відтворення звуку // Тези доповідей тринадцятої міжнародної конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде», книга 1/НТУУ «КПІ», Видавничо-поліграфічний інститут. К.: «Політехніка», 2013.

6.            Артемчук В. А., Величко Н. С., Хлус О. С. Дослідження параметрів впливу на технологічність мультимедійного контенту // Тези доповідей XVІІ Міжнародної науково-практичної конференції з проблем видавничо-поліграфічної галузі, Київ, ПрАТ «УкрНДІСВД», 2013 р.

7.            Хлус О. С. Сучасний стан розвитку обробки звукової інформації для створення музичних додатків // Тези доповідей чотирнадцятої міжнародної конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде», книга 1/НТУУ «КПІ», Видавничо-поліграфічний інститут. К.: «Політехніка», 2014.

8.            Артемчук В. А., Величко Н. С., Хлус О. С. Параметри впливу на технологічність мультимедійного контенту // 18-й Международный молодёжный форум «Радиоэлектроника и молодежь в ХХІ веке». Сб. материалов форума. Т. 6. – Харьков: ХНУРЭ. 2011. – 452с.

9.            Роїк Т.А., Хлус О.С. Властивості нових композиційних деталей на основі відходів інструментальних сталей для поліграфічних машин // Тези доповідей V Міжнародної наукової конференції  «Матеріали для роботи в екстремальних умовах – 5». Київ, 2015. – С. 20-22. Детальніше