Токмакова Ю. Проектування технологічного процесу мережевого електронного видання-дайджест з детальним розробленням колірного та шрифтового оформлення / Юлія Токмакова // Курсовий проект: рукопис. – 2015. – 49c.

У курсовому проекті запроектовано технологічний процес мультимедійного видання з детальною розробкою колірного та шрифтового оформлення. Визначено основні параметри для створення мультимедійного видання. Обрано доцільний технологічний процес, що є найефективнішим для підготовки обраного видання.

Обгрунтовано вибір програмного забезпечення для обробки растрової та векторної графіки, створення анімації, колірної схеми та створення і редагування шрифтів. Також обрано обладнання, яке б забезпечило високу якість видання-дайджест. Проведено аналіз технологічних процесів, та вибрано той, що забезпечує найефективнішу підготовку видання.

За допомогою аналітичних методів обрано технологію детального технологічного процесу. Побудовано оптимальну технологічну блок-схему створення електронного мультимедійного видання та алгоритм детального технологічного процесу. Як висновок, розроблено маршрутно-технологічну карту.