Тема дипломного проекту: «Центр сувенірної продукції з розробленням інформаційно-технічного забезпечення» студентки групи ТМ- 31с Джигіт О. А.

Сувенірна продукція – це невід’ємна частина спілкування з клієнтом, вона є не тільки ефективним засобом рекламної кампанії, але й одним з найважливіших елементів іміджу підприємства. Сувенірна продукція з фірмовою символікою займає місце в свідомості споживача надовго – часто на значно довше, ніж існує сам сувенір. Сувенірна продукція узагальнює у собі величезну кількість виробів з різних областей, які поєднує те, що вони підкреслюють оригінальний стиль і є рекламою компанії.

Саме тому метою дипломного проекту є створення центру сувенірної продукції та детальна розробка його інформаційно-технічного забезпечення.

Основним завданням дипломного проекту є розробка концепції майбутнього підприємства з високою економічною ефективністю, виробничим циклом видань за мінімальний час, з максимально ефективним використанням устаткування, площі, персоналу, оптимальними матеріально- виробничими і людськими потоками, високою гнучкістю виробництва, виконанням економічних умов, промисловою архітектурою будівлі, що відповідає естетичним вимогам часу, гуманними умовами роботи для працівників.

Внаслідок оперативної діяльності нового центру, яка обумовлена вихідною продукцією, запропоновано цифровий струминний та лазерний друк. Тому на основі порівняльних діаграм було обрано новітнє обладнання.

Було розроблено центр сувенірної продукції, розраховано технічні показники, кількість приміщень та розглянуто потік виробництва. Також під час виконання проекту було побудовано виробничо-технологічний план приміщення, мережевий графік та конструктивні особливості видань.