Міжнародне співробітництво

Кафедра репрографії плідно співпрацює із зарубіжними університетами і інститутами на загально університетському рівні, виконуючи завдання із забезпечення проходження практики, стажування і навчання в рамках обміну студентами спеціальностей, закріплених за кафедрою.

Студенти кафедри репрографії проходять стажування за кордоном у вищих навчальних закладах Німеччини – Штутгартський медіа інститут та Лейпцігський інститут медіа-технологій, та Норвегії – Технічний університет міста Гйовік.

Випускники продовжують навчання за програмою PhD в Технічному університеті Гренобля (Франція), за програмою магістра медіа-технологій в Лодзькій політехніці.

Продовжується плідна співпраця з Московським державним університетом друку.

На кафедрі репрографії виконувався міжнародні проекти, а саме спільний польсько-український проект – № М/215-2009 «Вплив технології синтезу та фінішної обробки на оптимізацію властивостей композиційних антифрикційних матеріалів на основі нікелю та міді», термін виконання – 2009-2010 рр., в якому встановлено вплив технологічних параметрів  синтезу і фінішної механічної обробки композиційних антифрикційних матеріалів на основі міді і нікелю, які містять тверді мастила (графіт і фторид кальцію), на оптимізацію їх функціональних властивостей.

Професор Роїк Тетяна Анатоліївна член редакційної колегії 3-х закордонних видань:

  • журнал «Обрані проблеми інженерії», Силезський Університет Технології, м. Глівіце, Польща;
  • «Науковий журнал Військової Академії сухопутних військ ім. генерала Тадеуша Костюшко», Вроцлав, Польща;
  • журнал «Проблеми сучасної техніки», Варшавський Університет Технології («Варшавська політехніка»), Варшава, Польща.