Матвіюк І. В. Перевидання книжки «Харпер Ли «Убить пересмешника…»» з детальним розробленням процесу виготовлення суперобкладинки – рукопис.

Курсова робота з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв» – кафедра репрографії ВПІ НТУУ «КПІ», Київ, 2016 р.

Курсова робота присвячена проектуванню ефективного технологічного процесу перевидання книжки з розробленням конструкції видання-проекту, вибором відповідного обладнання, матеріалів, методів і засобів контролю, а також детальним розробленням процесу виготовлення суперобкладинки.
Для вирішення поставленого завдання у роботі було виконано аналіз видання-зразка, виявлено недоліки у поліграфічному виконанні та запропоновано зміни у конструкції для покращення естетичних та експлуатаційних властивостей видання-проекту. На основі запропонованих змін було обрано відповідний технологічний процес, обрано відповідне обладнання, матеріали, методи і засоби контролю напівфабрикатів та готової продукції, розраховано трудомісткість основних виробничих процесів та витрати матеріалів.
За індивідуальним завданням було наведено аналітичний огляд теми: «Методи та засоби контролю якості книжкових видань в палітурках». Також було розроблено частковий технологічний процес виготовлення суперобкладинки.
Спроектований технологічний процес перевидання книжки «Харпер Ли «Убить пересмешника…» відображає сучасний стан розвитку технології видавничо-поліграфічних виробництв, повністю відповідає завданню на курсову роботу з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв».
Ключові слова: Видання, ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС,Обладнання, матеріали, Засоби контролю, ВИГОТОВЛЕННЯ СУПЕРОБКЛАДИНКИ, ТЕХНОЛОГІЯ «COMPUTER-TO-FILM».