Корбут А. П. «Перевидання книжки Рей Бредбері «Кульбабове вино» з детальним розробленням процесу виготовлення книжки з блоками, що скріплені нитками» – рукопис.

Курсова робота з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв» – кафедра репрографії ВПІ НТУУ «КПІ», Київ, 2016 р.
Курсова робота присвячена проектуванню ефективного технологічного процесу перевидання книжки з розробленням конструкції видання-проекту, вибором відповідного обладнання, матеріалів, методів і засобів контролю, а також детальним розробленням процесу виготовлення книжки з блоками, що скріплені нитками в палітурці 6 типу.
Для вирішення поставленого завдання у роботі було виконано аналіз видання-зразка, виявлено недоліки у поліграфічному виконанні та запропоновано зміни у конструкції для покращення естетичних та експлуатаційних властивостей видання-проекту. На основі запропонованих змін було обрано відповідний технологічний процес, обрано відповідне обладнання, матеріали, методи і засоби контролю напівфабрикатів та готової продукції, розраховано трудомісткість основних виробничих процесів та витрати матеріалів.
За індивідуальним завданням було складено аналітичний огляд на тему «Технології припресування плівки. Обладнання, матеріали та сфери їх застосування». Також було розроблено частковий технологічний процес виготовлення книжки з блоками, що скріплені нитками в палітурці 6 типу.
Спроектований технологічний процес перевидання книжки Рей Бредбері «Кульбабове вино» відображає сучасний стан розвитку технології видавничо-поліграфічних виробництв, повністю відповідає завданню на курсову роботу з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв».
Ключові слова: Видання, ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС, Обладнання, матеріали, Засоби контролю.