Гординська О. Ф. Автоматизована система вибору ефективного формату друкування

Магістерська дисертація на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістра» за спеціальністю 8.05150103 «Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв». — Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, 2015.

Магістерська дисертація присвячена комплексному огляду додрукарської підготовки видань з експериментальним дослідженням процесів створення спусків шпальт. В роботі проаналізовано сучасний стан технологій друкування та додрукарської підготовки, розроблено їх класифікаційні схеми розподілу. Розроблено причинно-наслідкову діаграму Ісікави. Визначено пріоритетні параметри при розробці спусків шпальт. Методами оптимізації визначено ефективний формат друкування. Розроблено технологічний процес та спроектовано КВС для розробки спусків шпальт.

Ключові слова: спуск шпальт, додрукарська підготовка, проектування, друкарська машина.